آموزش زبان خارجی

زبان انگلیسی رایج ترین زبان گفتاری و همچنین زبان بین المللی در سراسر جهان بشمار می آید. این زبان در مدارس بسیاری از کشور ها آموزش داده میشود. امروزه از میان هر ۵ نفر ۱ نفر انگلیسی صحبت میکند یا حد اقل انگلیسی متوجه میشود.
بعلاوه زبان انگلیسی زبان علم هوانوردی ، کامپیوتر ، دیپلماسی و همچنین گردشگری میباشد . داشتن مهارت در زبان انگلیسی شانس افراد را برای به دست آوردن یک شغل مناسب در داخل کشور خود یا خارج از کشور افزایش میدهد . زبان انگلیسی زبان رسمی ۵۳ کشور جهان میباشد . که میتوان با افرادی زیادی ملاقات یا به این زبان صحبت کرد. زبان انگلیسی به عنوان زبان اول حدود  ۴۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان شناخته شده است. زبان انگلیسی زبان صنعت رسانه است و یاد گیری ان به این منزله است شما میتوانید از کتابها فیلم ها و آهنگ های مورد علاقه خود لذت ببرید. همچنین انگلیسی زبان اینترنت میباشد . بسیاری از وب سایت ها به زبان انگلیسی نوشته شده اند که در این صورت قادر به شرکت کردن در انجمن ها و بحث ها خواهید بود. زبان انگلیسی بر مبنای یک الفبای ساده و آسان است که یاد گیری ان را در مقایسه با زبان های دیگر نسبتا آسان و سریع میسازد. همچنین دانشمندان تلاش کرده اند که یک زبان مصنوعی را ابداع کنند که هیچ یک  از فرهنگ ها را شامل نمیشود که اسپرانتو نامیده شده است اما مورد توجه قرار نگرفت .

از یک سو میتوان گفت یاد گیری زبان انگلیسی نتنها مفید است بلکه باعث احساس رضایت در فرد و همچنین پیشرفت قابل توجهی درآنچه به ان میپردازد میشود . در یاد داشته باشید هر ساعتی که شما در این مسیر صرف میکنید شمار را به هدفتان نزدیکتر میسازد. این روزها اکثریت مردم از کتاب های درسی برای بهبود سطح زبان انگلیسی خوداستفاده میکنند و شکی وجود ندارد که این کتاب ها منابع مفیدی برای بالا بردن دستور زبان و واژگان هستند اما هدف قابل توجهی در غلبه بر تردید و یا تبدیل ساختن افراد به یک سخنران به مراتب روان تر را فراهم نمیسازند.

از سوی دیگر چون انگلیسی در بسیاتی از کشور های جهان زبان گفتاری میباشد هزاران مدرسه در سراسر جهان برنامه های خود را به زبان انگلیسی ارائه میکنند. اگر شما انگلیسی صحبت میکنید فرصت‌های زیادی برای پیدا کردن یک مدرسه و دوره مناسب برای بر آورده کردن نیاز های علمی شما وجود دارد همچنین از آنجائی که یادگیری زبان انگلیسی بسیار سرگرم کننده است شما میتوانید در مورد فرهنگهای دیگر یاد بگیرید و همچنین این تجارب شما را قادر خواهد ساخت تا در حدی فراتر از صرفا دانستن ارزش ها عادات و نحوه زندگی در فرهنگی متفاوت رشد کنید .

نمایش به صورت جدول لیست
مرتب سازی بر اساس
نمایش در صفحه

DVD نرم افزار آموزش زبان انگلیسی Rosetta Stone

بهترین نرم افزار آموزش تصویری زبان انگلیسی (با لهجه آمریکایی)
29,800 تومان

DVD نرم افزار آموزش ویدیویی زبان انگلیسی نصرت(iphone)

جدیدترین نسخه آموزش زبان نصرت شامل متن کامل مکالمات بصورت تصویری با قابلیت اجرا برروی گوشی‌های iphone
40,000 تومان

DVD نرم افزار آموزش ویدیویی زبان انگلیسی نصرت(Android)

جدیدترین نسخه آموزش زبان نصرت شامل متن کامل مکالمات بصورت تصویری با قابلیت اجرا برروی سیستم عامل اندروید.
آموزش زبان انگلیسی - گروه سنی: تمامی سنین - نوع دیسک: DVD - تعداد دیسک: 1 حلقه - تولید سال 1394 - انتشارات: نصرت - توضیحات: - جدیدترین نسخه‌ی آموزش ویدئویی زبان انگلیسی نصرت - قابل اجرا روی سیستم‌های عامل اندروید - تقویت حافظه در حین آموزش - نمایش متون و مکالمات صوتی هم‌زمان - بیش از 40 ساعت آموزش لغات، حروف اضافه، جمله‌سازی و روخوانی - سیستم عامل مورد نیاز: تمامی ویندوزهای مایکروسافت - حداقل مشخصات سخت‌افزاری: پنتیوم 4
35,000 تومان

DVD نرم افزار آموزش زبان انگلیسی با لهجه آمریکایی Rosetta Stone

بهترین نرم افزار آموزش تصویری زبان انگلیسی (با لهجه آمریکایی)
به همراه نسخه کامل دیکشنری بابیلون
قابلیت تست و تشخیص لهجه کاربر
25,000 تومان

DVD نرم افزار آموزش زبان انگلیسی با لهجه بریتیش Rosetta Stone

بهترین نرم افزار آموزش تصویری زبان انگلیسی (با لهجه بریتیش)
به همراه نسخه کامل دیکشنری بابیلون
قابلیت تست و تشخیص لهجه کاربر کاملترین مجموعه آموزش زبان انگلیسی
از مقدماتی تا پیشرفته محیطی کاملا فارسی
قابل استفاده در موبایل و اتومبیل
نصب خودکار بدون نیاز به کرک Level 1,2,3,4,5
بهترین شیوه یادگیری زبان در جهان و...
25,000 تومان

DVD نرم افزار آموزش ویدیویی زبان انگلیسی نصرت در ۹۰ روز(نسخه صادراتی)

– نسخه نهایی آموزش زبان انگلیسی نصرت
– مکالمات روزمره زبان انگلیسی
– تقویت حافظه در حین آموزش زبان
– آموزش مکالمه و یادگیری زبان در ۹۰ روز
– کتاب لغت نامه واژگان ضروری نصرت
– بهمراه دوره تقویت حافظه و مهارت یادگیری
30,000 تومان