بسته آموزش زبان انگلیسی

شامل:
-یک عدد DVD فرهنگ لغت هوشیار
-یک عدد کتاب Tactics For Listening (Basic)
-یک عدد کتاب Tactics For Listening (Developing)
-یک عدد کتاب Tactics For Listening (Expanding
-یک عدد DVD آموزش زبان رزتا استون
تولید کننده: مهندس رشید شجاعی
93,500 تومان
70,000 تومان

زبان انگلیسی رایج ترین زبان گفتاری و همچنین زبان بین المللی در سراسر جهان بشمار می آید. این زبان در مدارس بسیاری از کشور ها آموزش داده میشود. امروزه از میان هر ۵ نفر ۱ نفر انگلیسی صحبت میکند یا حد اقل انگلیسی متوجه میشود.
بعلاوه زبان انگلیسی زبان علم هوانوردی ، کامپیوتر ، دیپلماسی و همچنین گردشگری میباشد . داشتن مهارت در زبان انگلیسی شانس افراد را برای به دست آوردن یک شغل مناسب در داخل کشور خود یا خارج از کشور افزایش میدهد . زبان انگلیسی زبان رسمی ۵۳ کشور جهان میباشد . که میتوان با افرادی زیادی ملاقات یا به این زبان صحبت کرد. زبان انگلیسی به عنوان زبان اول حدود  ۴۰۰ میلیون نفر در سراسر جهان شناخته شده است. زبان انگلیسی زبان صنعت رسانه است و یاد گیری ان به این منزله است شما میتوانید از کتابها فیلم ها و آهنگ های مورد علاقه خود لذت ببرید. همچنین انگلیسی زبان اینترنت میباشد . بسیاری از وب سایت ها به زبان انگلیسی نوشته شده اند که در این صورت قادر به شرکت کردن در انجمن ها و بحث ها خواهید بود. زبان انگلیسی بر مبنای یک الفبای ساده و آسان است که یاد گیری ان را در مقایسه با زبان های دیگر نسبتا آسان و سریع میسازد. همچنین دانشمندان تلاش کرده اند که یک زبان مصنوعی را ابداع کنند که هیچ یک  از فرهنگ ها را شامل نمیشود که اسپرانتو نامیده شده است اما مورد توجه قرار نگرفت .

از یک سو میتوان گفت یاد گیری زبان انگلیسی نتنها مفید است بلکه باعث احساس رضایت در فرد و همچنین پیشرفت قابل توجهی درآنچه به ان میپردازد میشود . در یاد داشته باشید هر ساعتی که شما در این مسیر صرف میکنید شمار را به هدفتان نزدیکتر میسازد. این روزها اکثریت مردم از کتاب های درسی برای بهبود سطح زبان انگلیسی خوداستفاده میکنند و شکی وجود ندارد که این کتاب ها منابع مفیدی برای بالا بردن دستور زبان و واژگان هستند اما هدف قابل توجهی در غلبه بر تردید و یا تبدیل ساختن افراد به یک سخنران به مراتب روان تر را فراهم نمیسازند.

از سوی دیگر چون انگلیسی در بسیاتی از کشور های جهان زبان گفتاری میباشد هزاران مدرسه در سراسر جهان برنامه های خود را به زبان انگلیسی ارائه میکنند. اگر شما انگلیسی صحبت میکنید فرصت‌های زیادی برای پیدا کردن یک مدرسه و دوره مناسب برای بر آورده کردن نیاز های علمی شما وجود دارد همچنین از آنجائی که یادگیری زبان انگلیسی بسیار سرگرم کننده است شما میتوانید در مورد فرهنگهای دیگر یاد بگیرید و همچنین این تجارب شما را قادر خواهد ساخت تا در حدی فراتر از صرفا دانستن ارزش ها عادات و نحوه زندگی در فرهنگی متفاوت رشد کنید .


ISBN:978-0-19-401384-0
PUBLISHER: OXFORD UNIVERSITY PRESS
PUBLISH YEAR: 2010

-----------------------------

ISBN:978-0-19-401386-4
PUBLISHER: OXFORD UNIVERSITY PRESS
PUBLISH YEAR: 2010

-----------------------------

ISBN:978-0-19-401385-7
PUBLISHER: OXFORD UNIVERSITY PRESS
PUBLISH YEAR: 2010

 

مشتریانی که این محصول را خریداری کرده اند، محصولات زیر را نیز خریده اند:

DVD آموزش های کاربردی برنامه نویسی #C (سی شارپ)

نام آموزش: مجموعه آموزش های کاربردی برنامه نویسی #C (سی شارپ)
مدرس: مهندس رشید شجاعی
مدت زمان: ۱۳ ساعت و ۴۷ دقیقه
زبان: فارسی
نوع آموزش: آموزش ویدئویی (کیفیت HD - مورد تایید فنی فرادرس)
تعداد DVD: یک عدد
25,000 تومان 19,000 تومان

DVD فرهنگ لغت انگلیسی هوشیار ۹

- قابلیت نصب بر روی ویندوز 7 ، ویندوز XP ، ویندوز 8 ، ویندوز 8.1
- توضیحات این مجموعه: فرهنگ لغت هوشیار نگارش Ultimate سریع‌ترین واژه نامه انگلیسی به فارسی، فارسی به انگلیسی و انگلیسی به انگلیسی عمومی و تخصصی مجهز به تکنولوژی Desktop Capture , OCR جهت ترجمه کلیه لغات انگلیسی و یا فارسی در محیط ویندوز اعم از لغات قابل انتخاب و غیر قابل انتخاب و یا حتی PDF و Help text و در محیط اینترنت از دیگر خصوصیات این نرم افزار است.
17,500 تومان